فروشگاه اورگیم

فروشگاه اورگیم یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در حوزه تجهیزات گیمینگ است که با بیش از 5 سال تجربه، به یکی از معتبرترین منابع خرید تجهیزات گیمینگ تبدیل شده است. این فروشگاه تضمین اصل‌بودن کالا و ارائه بهترین گارانتی‌ها و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می‌دهد 

محصولات اورگیم شامل قطعات کامپیوتر، لوازم جانبی گیمینگ، کنسول‌های بازی، اتاق گیمینگ و نور، لوازم تزئینی و دکوراتیو و اکسسوری‌ها می‌باشد 

همچنین، این فروشگاه محصولات تخفیف‌خورده نیز ارائه می‌دهد 

آدرس فروشگاه اورگیم در شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، مجتمع تجاری ستین قرار دارد 

فروشگاه اگزو گیم

فروشگاه اگزو گیم یکی از فروشگاه‌های تخصصی در زمینه بازی‌های ویدیویی است که با ارائه مانیتورهای گیمینگ، لپ‌تاپ‌های گیمینگ، کنسول‌های گیمینگ و لوازم جانبی گیمینگ، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بین گیمرها پیدا کند 

این فروشگاه همچنین بازی‌های مختلفی از جمله بازی‌های Playstation، PS5، PS4، Xbox و Nintendo Switch را به فروش می‌رساند 

علاوه بر این، اگزو گیم صندلی‌های گیمینگ، میزهای گیمینگ و هدست‌های واقعیت مجازی نیز ارائه می‌دهد 

هیراد مارکت

به عنوان یک نوجوان گیمر، من همیشه به دنبال بهترین تجهیزات الکترونیکی و گیمینگ موبایل هستم. از همان ابتدا، فروشگاه هیراد مارکت برای من یک منبع قابل اعتماد بوده است. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت های مناسب، توانسته است نیازهای من را برآورده کند.من از محصولات الکترونیکی این فروشگاه، از جمله کنسول های بازی، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها، تبلت ها، گوشی های هوشمند، تلویزیون ها و سایر لوازم جانبی الکترونیکی بسیار راضی هستم. همچنین، انواع مختلف بازی های ویدیویی که در این فروشگاه موجود است، به من اجازه می دهد تا همیشه با آخرین ترندها در دنیای گیمینگ در ارتباط باشم.کیفیت محصولات الکترونیکی و گیمینگ فروشگاه هیراد مارکت واقعاً بی نظیر است. من به خصوص از کیفیت صدا و تصویر محصولات الکترونیکی این فروشگاه لذت می برم. همچنین، بازی های ویدیویی که از این فروشگاه خریداری می کنم، همیشه بدون هیچ مشکلی کار می کنند و تجربه ی بازی را برای من بسیار لذت بخش می کنند.در کل، من می توانم بگویم که فروشگاه هیراد مارکت یکی از بهترین فروشگاه های الکترونیکی و گیمینگ در کشور است. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش عالی، توانسته است اعتماد من را جلب کند. من به همه ی گیمرهای نوجوان توصیه می کنم که برای خرید محصولات الکترونیکی و گیمینگ خود به فروشگاه هیراد مارکت مراجعه کنند.

بازی های ویدیویی برای من بیش از یک سرگرمی هستند؛ آنها یک راه برای ارتباط با دوستانم، یادگیری مهارت های جدید و حتی رقابت در سطح بالا هستند. برای اینکه بتوانم در این محیط رقابتی جایگاه خود را حفظ کنم، نیاز به تجهیزاتی دارم که بتوانند با سرعت و کیفیتی که من نیاز دارم، کار کنند. فروشگاه هیراد مارکت همیشه توانسته است این نیازها را برآورده کند.

بهترین فروشگاهای گیمینگ موبایل در ایران

گوشی s24 ultra سامسونگ

فروشگاه ,گیمینگ ,محصولات ,ارائه ,الکترونیکی ,هیراد ,هیراد مارکت ,فروشگاه هیراد ,محصولات الکترونیکی ,فروشگاه اورگیم ,لوازم جانبی ,فروشگاه هیراد مارکت ,لوازم جانبی گیمینگ،
مشخصات